www.cvonline.hu

Lear Corporation – Gyártástechnológus

  • A hirdetés 527 napja lejárt

(Mór)

Vállalati bemutató

A Lear Corporation a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak. Mint az autóipar vezető beszállítója az ülés és elektromos rendszerek területén, a Lear globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit.
A Lear központja Southfieldben, Michigan államban található és világszerte 35 országban, 207 helyen üzemel, ahol közel 98000 dolgozót alkalmaz. A Lear-t a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik.

A Lear Móri gyárában Mercedes, BMW, Porsche és Opel ún. Premium Car személyautói számára gyártunk üléshuzatokat. Cégünk politikájának alapja munkatársaink elkötelezettsége, hogy minőséggel, rugalmassággal és megbízhatósággal gondoskodjunk vevőink megelégedettségéről.
Termelésünk legfontosabb  része, a modern ipari varrógépekkel dolgozó varroda. Ahol gazdaságos és megvalósítható, egyedi varró-automatákat, speciális varrógépeket alkalmazunk, ezekben a folyamatokban ezáltal garantált a minőség és a biztonságos munkavégzés.
Cégünknél maga az ügyfél, a vevő elvárásainak optimális teljesítése áll a vállalkozói gondolkodás és cselekvés előterében.

Pozíció betöltőjével szemben támasztott követelmények:

  • Min. Technikus végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Eredmény orientált munkavégzés
  • Szervező és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • német nyelvtudás
  • Varrodai tapasztalat

Feladatok:

  • Varrodai gyártási folyamatok kialakítása, munkahely kialakítás
  • Varrodai hatékonyság fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Kapacitás számítások készítése
  • Gyártási dokumentációk készítése
  • FMEA koordináció és részvétel
  • Standard idő kalkulációk készítése, standard időmérés

Több kihívás. Több lehetőség. Több juttatás.

Jelentkezését az alábbi e-mail címen várjuk.

8060 Mór, Mester utca 2.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő