www.cvonline.hu

Leányvállalati szakértő (vállalati területre)

  • A hirdetés 749 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

Leányvállalati szakértő

(vállalati területre)

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • A külföldi leánybankok vállalati üzletágainak szakmai felügyelete és támogatása;
  • A vállalkozói üzletágak fejlesztéséhez kapcsolódó projektben történő aktív részvétel, valamint döntéstámogató anyagok előkészítése;
  • A kiemelt leánybanki vállalati hitelügyletek nyomon követése;
  • A kiemelt bankcsoporti vállalati ügyfelek csoportszintű kiszolgálásban történő aktív közreműködés;
  • Leánybanki vállalkozói termékek és szolgáltatások bevezetéseiben történő részvétel;
  • Leánybanki árazási modellek kialakítása, szabályozásában és monitoringjában történő részvétel;
  • A vállalati üzletágak értékesítési tevékenységéhez kapcsolódó riportok, kimutatások készítése, adatállományok kezeléséhez kapcsolódóan riportok definiálása és karbantartása;
  • MS PowerPoint bemutatók rendszeres készítése;
  • Együttműködés a bank más szakterületeivel.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági iskola végzettség;
  • Legalább 3 éves banki tapasztalat;
  • Angol középfokú nyelvismeret (szakmai angol írásban és szóban egyaránt);
  • MS Office (MS Excel, MS PowerPoint) felhasználó szintű ismerete;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Jó problémamegoldó képesség, gyors tanulási képesség;
  • Együttműködési és alkalmazkodási képesség, precíz, pontos munkavégzés, határidők betartása

Előny:

  • Pénzintézet vállalkozói területén szerzett szakmai tapasztalat (KKV, Corporate),
  • Vállalatfinanszírozás és passzív termékek ismerete,
  • Kontrolling jellegű riportok és elemzések készítése,
  • Szakmai felsőfokú angol nyelvvizsga,
  • További idegen nyelvek ismerete: orosz, román, szerb, szlovák, bolgár

Jelentkezési határidő: 2015. február 24.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő