www.cvonline.hu

Leányvállalati koordinációs elemző szakértő

  • A hirdetés 1054 napja lejárt

OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • A Külföldi leánybanki MKV és Ingatlanos üzletági kontrolling feladatok ellátása, ide értve új teljesítménymérési rendszerek bevezetését is;
  • Külföldi üzletági és piaci elemzések készítése (piacfelmérés), potenciálelemzések összeállítása;
  • Komplex banki üzletági modellek építése;
  • Aktív részvétel vezetői beszámolók összeállításában;
  • Akció és feladattervek kidolgozásában való részvétel, az elfogadott feladattervek teljesülésének rendszeres nyomon követése és kiértékelése;
  • Rendszeres kapcsolattartás a külföldi leánybankokkal;

Elvárások:

  • Gazdasági vagy műszaki egyetemi végzettség;
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Üzleti modellezésben, kontrolling feladatok ellátásában való jártasság;
  • Multinacionális cégnél szerzett minimum 3 éves munkatapasztalat;
  • MS Office programok professzionális szintű ismerete;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Kiváló problémamegoldó képesség;
  • Jó szervezőkészség;
  • Komplex látásmód;
  • Elemző készség;
  • Képesség az önálló munkavégzésre;

Előny:

  • Orosz nyelvtudás;
  • Banki szakmai tapasztalat.

Jelentkezési határidő: 2014. április 23.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő