www.cvonline.hu
Lean vezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.01.13.
Jelentkezési határidő: 2014.01.14.
Hirdetés azonosító: 701554
lejárt
Lean vezető

(Vas)

Pozícióleírás
Multinacionális partnercégünk bövülő gyárába keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

LEAN vezető

Feladatok:

- LEAN folyamatok bevezetése
- A fejlesztések előkészítése, tervezése
- A folyamat-optimalizálási tervek kivitelezése
A területi vezetők teljeskörű támogatása
- Kapcsolattartás a termelést támogató társoszytályokkal

Követelmények
- Felsőfokú műszaki végzettség
- A LEAN folyamatok bevezetésékben szerzett minimum 5 éves tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Megbízhatóság, kiváló kommunikációs készségek
- Rendszerszemléletű gondolkodásmód
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret