www.cvonline.hu

Lean vezető

  • A hirdetés 437 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Gépgyártási tevékenységet végző Partnerünk részére keresünk bővülés céljából jelöltet a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Continuous Improvement csoport vezetése;
Fejlesztési projektek koordinálása, közvetlen irányítása;
Folyamatok optimalizálása a termelésben, berendezések fejlesztése a LEAN, Kaizen alapelvek alkalmazásával;
Dolgozók bevonása, tanítása a LEAN eszközök alkalmazására;
A fejlesztésekhez szükséges erőforrások meghatározása;
Együttműködés a társterületekkel.

Követelmények:

Főiskola vagy egyetem (műszaki területen)
Lean és Kaizen elméleti és gyakorlati ismerete
Minimum 3 éves szakmai tapasztalat CI területen
Folyékony angol nyelvtudás

Előny:

Six Sigma és egyéb problémamegoldó módszer ismerete
Német nyelvtudás
Vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye:

Veszprém környéke, Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kiváló csapat
Nemzetközi munkakörnyezet
Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások

Helyek Veszprém
Veszprém
Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés