www.cvonline.hu

Lean Vezető (Vas ó)

  • A hirdetés 1049 napja lejárt

LEAN VEZETŐ

Vas megyei, multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Lean vezető munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • A vállalati lean csapat teljes körű vezetése
  • A vállalati lean stratégia működtetése, ellenőrzése, fejlesztése
  • Folyamatok fejlesztése, optimalizálása, újabb lean eszközök bevezetése
  • A feladatok elvégzéséhez szükséges erőforrások biztosítása, elosztása
  • Gyártórészlegek termelési folyamatainak optimalizálása
  • A lean eredmények és a lean fejlettségének értékelése mérőszámokkal
  • Képzési struktúra kialakítása
  • Szoros együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú műszaki végzettség
  • Minimum 5 éves gyártó környezetben szerzett lean manufacturing tapasztalat
  • Minimum 3 éves vezetői szerepben eltöltött tapasztalat
  • Kiváló angol és német nyelvtudás
  • Priorizálási készség, önállóság és eredményorientáltság
  • Átfogó rendszerszemlélet
  • Vezetési kompetenciák
  • Analitikus gondolkodásmód

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.