Megbízható nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

LEAN VEZETŐ

(HF 11-7813)

pozícióba.

Feladatok

  • A LEAN szabványok kialakításának és bevezetésének koordinálása
  • LEAN csapat irányítása (mérnökök)
  • A termelési folyamatok hatékonyabbá tételére javaslati rendszer működtetése
  • LEAN képzések szervezése és tartása, képzési anyagok fejlesztése
  • Nemzetközi projektekben való részvétel, képviselet

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, műszaki terület előnyt jelent
  • Aktív, jó angol nyelvtudás
  • Néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő jövedelem

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
  • Munkakezdés: Akár azonnal

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7813"-as referenciaszám
és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu