Megbízható autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

LEAN VEZETŐ

 (HF 11-7719)

pozícióba.

Feladatok

  • A LEAN szabványok kialakításának és bevezetésének koordinálása,
  • LEAN csapat irányítása (mérnökök),
  • A termelési folyamatok hatékonyabbá tételére javaslati rendszer működtetése,
  • LEAN képzések szervezése és tartása, képzési anyagok fejlesztése,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, műszaki terület előnyt jelent,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás,
  • Néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Termelő területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Nyugat-Dunántúl,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7719"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda