www.cvonline.hu
Lean / TPM Manager (Referenciaszám: PJ3659)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.17.
Jelentkezési határidő: 2015.07.23.
Hirdetés azonosító: 940082
lejárt

Győrben működő, élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

LEAN / TPM MANAGER

Feladatok:
- A gyártósori hatékonyság (OEE) mérő rendszer (CDC) átfogó kezelése, működtetése, karbantartása
- A CDC rendszer működtetéséről folyamatos oktatások tartása, a rendszer folyamatos fejlesztése, funkcióinak bővítése,
- A CDC rendszer problémáinak kezelése, kapcsolattartás a külföldi rendszer támogatókkal és más gyárakkal
- Komplex hatékonyság elemző riportok, rendszeres beszámolók készítése
- Lean/TPM szemléletű projektek kezdeményezése, irányítása a termelésben (hulladék csökkentés, hatékonyság növelés, energia megtakarítás)
- A projektek adminisztrálása, megtakarítások, előnyök riportolása, dokumentálása

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (Lean / TPM képzettség)
- Kommunikációs szintű, aktív angol nyelvtudás
- Analitikus, logikus gondolkodás, jó kommunikációs készség
- Projekt management területén szerzett gyakorlat
- Szorgalmas, kitartó munkavégzés

Előny:
- Hasonló munkakörben szerezett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatási rendszer
- Munkába járás támogatás
- Biztos, hosszú távú munkalehetőség
- Tiszta, rendezett munkahelyi környezet

Kérjük, csatolva küldje el részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.