www.cvonline.hu

LEAN technikus

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 990044

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Norma technológus

Feladatok:

  • Munkafolyamatok optimalizálása
  • Termelési folyamat nyomon követése
  • Termelési hatékonyság növelése
  • Gyártási normaidők mérése és kontrollálása
  • Valós és elvárt normaidők összevetése

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (Normatechnológus képesítés előnyt jelent)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Utazási hajlandóság
  • Előny: német nyelvismeret, B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Mezőkövesd

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre, tárgyban a betölteni kívánt munkakör megnevezésével!