Lean tanácsadót/senior tanácsadót – elektronikai súlyponttal (férfi/nő)

Régió:

Külföld

Staufen AG
Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2014.03.08.
Hirdetés azonosító: 751263
lejárt

A Staufen AG köngeni székhellyel (Németország, Stuttgart mellett) a top címek közé tartozik a Lean menedzsment tanácsadócégek között Európában. A Staufen AG partner a csúcsteljesítményhez vezető úton, és különböző kiindulási helyzetben lévő vállalatokat kísér ezen cél felé. Ügyfeleink elsőrangú referenciák saját üzletágukban, akik támogatásunkkal és kíváló folyamataik által versenyelőnyüket tovább növelik. Németországban, Lengyelországban, Kínában, Olaszországban, Brazíliában és Svájcban 180 munkatársunk kísér vállalatokat – világszerte, a helyszínen. Nagymértékben gyakorlat-, és megoldásorientáltan dolgozunk, illetve projektjeinkben nagy hangsúlyt helyezünk a gyors, és tartós megvalósításra. Munkatársaink fejlesztése egy nyitott, és konstruktív környezetben fontos számunkra. Dinamikus növekedésünkre való tekintettel érdekes kihívásokat, és karrierlehetőséget kínálunk. Magyarországi irodánk számára keresünk:

magyarországi székhellyel egy szoros független munkatárs-együttműködésre, vagy alkalmazottként

Az Ön feladatai:

  • Ön magas színvonalú magyar, illetve nemzetközi projekteket vezet – túlnyomórészt az elektronikaiparban – kreatívan a koncepciót tekintve, és következetesen a megvalósítás szempontjából. Ezek során Ön, a rendelkezésre álló Staufen szolgáltatásokat következetesen, ügyfeleink előnyére alkalmazza.
  • Ön egy tapasztalt, magyar Lean management tanácsadókból álló teamben dolgozik, és nyitott a Magyaroszágon kívüli munkavégzésre is.
  • Ön ügyfeleink számára innovatív koncepciókat fejleszt az elektronikai termelés értékárama mentén (SMT, THT, szerelés), a legmodernebb módszereket vezeti be, és biztosítja a megvalósítást a szervezetben, illetve a folyamatokban egyaránt.
  • Ön javítási lehetőségeket azonosít, és tár fel ügyfeleink számára az értékáram mentén, alapvetően az elektronikai termelés területén (SMT, THT, szerelés).

Az Ön profilja:

  • Ön felsőfokú műszaki vézgettséggel rendelkezik – ideális esetben elektronikai specializációval.
  • Ön többéves szakmai, és lehetőség szerint vezetési tapasztalattal rendelkezik neves elektronikai, esetleg autóipari vállalatnál, és ezen kívül rendelkezik Lean projektekkel kapcsolatos gyakorlati megvalósítási tapasztalatokkal.
  • Ideális esetben jól ismeri az elektronikai piaci szegmens aktuális kihívásait, trendjeit.
  • Ön már szerzett tapasztalatokat Lean tanácsadóként, ismeri és alkalmazza a Lean gyártás módszereit, mint például a SMED, TPM és értékáramelemzés. A folyamatelemzés és a minőségbiztosítás, illetve a Six Sigma módszerekkel kapcsolatban is rendelkezik tapasztalattal.
  • Ideális esetben tapasztalatot szerzett Kaizen workshopok vezetésével kapcsolatban.
  • Ön koncepcionális, fejlett problémamegoldási képességei, és magabiztos fellépésének köszönhetően meggyőző személyiség.
  • Ön legalább magyar és angol tárgyalóképes nyelvtudással rendelkezik írásban és szóban, további német, szlovák vagy román nyelvtudás előnyt jelent.
  • Ön mobil, rugalmas és Magyarországon kívüli munkavégzésre nyitott.

Amit mi kínálunk Önnek:

  • Érdekes és változatos tevékenységeket egy dinamikus munkakörnyezetben, és egy növekedés-orientált vállalatnál.
  • Egy motivált teamet és egy bizalmon alapuló vállalati kultúrát, melyet egy nyílt és konstruktív együttműködés jellemez.
  • Egy szisztematikus szakmai és személyes fejlődést.

Jelentkezését angol, vagy német nyelven a SC-Elektronik-0114 referenciaszám megadásával az alábbi e-mail címre várjuk!

Kategória
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Elektronika / Telekommunikáció, Mérnök / Műszaki
Régió
Külföld
Munkaidő
Teljes munkaidő
Minimális tapasztalat
2 év
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Vezetői engedély
Nem szükséges