www.cvonline.hu

Lean szakértő

  • A hirdetés 944 napja lejárt

Piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat keres dinamikusan fejlődő csapatába:

Lean szakértőt.

Fő feladatok/Felelősségi körök:

  • Lean projektek kezdeményezése, vezetése és támogatása.
  • Legjobb gyakorlatok azonosítása és kiterjesztése, átadása.
  • A vállalati termelési rendszerhez kötődő módszerek, eszközök és folyamatok standardizálása és fejlesztése.
  • Vállalatcsoporton belüli gyártóbázisok és beszállítók támogatása, lean módszerek, eszközök és folyamatok alkalmazásában.
  • Lean tréning anyagok fejlesztése, képzések megtartása.
  • Lean auditok végrehajtása és támogatása.
  • Együttműködés a központi funkciókkal, más telephelyekkel.

Képzettség/Követelmények:

  • Egyetemi gépészmérnök végzettség
  • Lean menedzsmentképzés
  • Six sigma
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat autóipari vállalatnál
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás

Személyes elvárások:

  • Prezentációs készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Interkulturális készség
  • Konfliktuskezelés
  • Változásmenedzsment
  • Csapatban történő együttműködés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Utazási hajlandóság

Amit Megbízónk nyújt:

  • Piaci átlagot meghaladó, versenyképes fizetés;
  • Rendszeres havi bónusz;
  • Cafetéria;
  • 13. havi fizetés;
  • Utazási költségtérítés;
  • Fiatalos munkakörnyezet.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el angol és magyar önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő