www.cvonline.hu

Lean szakértő

  • A hirdetés 507 napja lejárt

Az Atlas Copco ipari cégcsoport világszerte vezető szerepet tölt be a kompresszorok, expanderek és levegőkezelő rendszerek, építőipari és bányászati berendezések, valamint a szerszámok és összeszerelő rendszerek piacán. Innovatív termékeivel és szolgáltatásaival az Atlas Copco megoldásokat kínál a fenntartható termelékenység támogatására. A vállalatot 1873-ban alapították, központja a svédországi Stockholmban található, és a világ több mint 170 országában van jelen.

pozíció

Feladatok:

  • Együttműködés a belső/külső gyári logisztikával
  • A különböző volumenű és értékű anyagok hatékony raktározásának fejlesztése
  • A belső anyagáramlások hatékonyságának fejlesztése
  • Hozzájárulás a hatékony fejlődéshez
  • Az adatok bekérése és kivonatolása a számítógépes rendszerbe
  • Logisztikai folyamatok elemzése
  • Javító intézkedések bevezetése, irányítása és lebonyolítása
  • Ellátási lánc szereplőivel való kapcsolattartás a folyamatok javítása érdekében
  • KPI-ok definiálása, bevezetése és nyomon követése
  • Oktatási anyagok összeállítása, oktatások levezetése
  • A folyamat-résztvevők támogatása a logisztikai célok elérésében
  • KIR/MIR/MEBIR (Környezetirányítási, Munkahelyi egészségvédelem- és biztonságirányítási, Minőségirányítási rendszer) tudomásul vétele, illetve a rendszer követelményeinek betartása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat gyártói folyamatfejlesztésben
  • Logisztikai vagy gyártás területen szerzett tapasztalatok
  • Elemző készség, minőségszemlélet, strukturált gondolkodásmód
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség, meggyőző képesség, terhelhetőség
  • Magas szintű MS-Office ismeretek
  • adatbázis ismeretek
  • SAP WM modul és DataWarehouse adatkezelési megoldás, készlet management ismeret
  • éves leltár lebonyolítása, raktár optimalizálás

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol