www.cvonline.hu

Lean szakértő / Senior Lean mérnök

  • A hirdetés 925 napja lejárt

Dinamikusan növekvő multinacionális autóipari beszállító cég kecskeméti leányvállalatához keres új munkatársat

pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Lean menedzsment koncepció definiálása, bevezetése, fejlesztése (adminisztrációs és termelési területeken) vállalatcsoporton belüli telephelyekre vonatkozólag;
  • Lean projektek kezdeményezése, vezetése és támogatása;
  • Legjobb gyakorlatok azonosítása és kiterjesztése, átadása;
  • A vállalati termelési rendszerhez kötődő módszerek, eszközök és folyamatok sztandardizálása és fejlesztése;
  • Vállalatcsoporton belüli gyártóbázisok és beszállítók támogatása lean módszerek, eszközök és folyamatok alkalmazásában;
  • Lean tréning anyagok fejlesztése, képzések megtartása;
  • Lean auditok végrehajtása és támogatása;
  • Együttműködés a központi funkciókkal, más telephelyekkel.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Egyetemi végzettség: gépészmérnök;
  • 5 éves szakmai tapasztalat autóipari vállalatnál;
  • Lean menedzsment képzés;
  • Projekt és team vezetési tapasztalat;
  • Six sigma;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Személyes kompetenciák: konfliktuskezelés; változásmenedzsment;
  • Utazási hajlandóság.

Munkavégzés helye:

Kecskemét és gyakori külföldi utazások (Európában és azon kívül is)

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol