www.cvonline.hu

Lean szakértő (Bács-Kiskun)

  • A hirdetés 716 napja lejárt

Multinacionális Partnerünk megbízásából keresünk Lean szakértő munkatársat az alábbi elvárások szerint:

Feladatok:

  • Lean menedzsment koncepció definiálása, bevezetése, fejlesztése adminisztrációs és termelési területeken egyaránt
  • Lean projektek kezdeményezése, vezetése és támogatása.
  • Kaizen események, workshopok szervezése lebonyolítása
  • A vállalati termelési rendszerhez kötődő módszerek, eszközök és folyamatok fejlesztése.
  • Beszállítók fejlesztése lean módszerek, eszközök és folyamatok tekintetében
  • Lean tréning anyagok fejlesztése, képzések megtartása.
  • Lean auditok lebonyolítása.
  • Javaslati rendszer működtetése és fejlesztése
  • Együttműködés a belső partnerekkel és a vállalatcsoport központi lean szervezetével

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Rendszerszemlélet
  • Dinamizmus, önállóság
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3-4 éves munkatapasztalat
  • Projektmenedzsment tapasztalat előny

Fényképes, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő