www.cvonline.hu

Lean szakember

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.07.
Jelentkezési határidő: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1080968

Lakossági energetikai szolgáltatásokkal foglalkozó partnerünk részére keresünk Lean szakembert.

Feladatok:

- Részvétel a NWoW (New Way of Working: Új Munkamódszer) projekt bevezetésében
- Szakértőként a lean szemléletet érvényesíti a projektben
- Workshopok támogatása
- Lean Menedzsment eszközök és módszerek alkalmazása (pl. Kaizen).
- Tréner, tanácsadó, mentor szerepkörben munkatársak fejlesztése
- Program képviselése nemzetközi eseményeken
- Aktív részvétel az új megoldások kidolgozásában
- Hatékonyságnövelő projektekben és fejlesztési csapatmunkában való részvétel

Elvárások:

- Főiskolai vagy egyetemi diploma
- Angol társalgási szintű nyelvtudás
- Projekt tapasztalat
- Lean Menedzsment tapasztalat/tanulmányi háttér
- Változás menedzsment tapasztalat
- Erős kommunikációs és kapcsolatépítő képesség
- Kiváló csapatjátékos
- Erősen motivált, proaktív jellem
- Nagyon jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség

Amit kínálunk:

- 2017.12.30.-ig határozott idejű szerződés
- Versenyképes juttatási csomag
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Rugalmas munkaidő
- Dinamikus, fiatal, összetartó csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján