www.cvonline.hu

Lean Specialista

  • A hirdetés 812 napja lejárt

Lean Specialista (Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye) (INTS/9/3)

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei termelő-szolgáltató partnercégünk számára keresünk releváns tapasztalattal rendelkező Lean specialistát.

Feladatok:

  • A Lean gyártási elvek alkalmazásának koordinálása a hatékonyság és eredményesség maximalizálása érdekében
  • Költségcsökkentési lehetőségek meghatározása, illetve a tervek végrehajtása a Lean tervezési és kivitelezési elveire támaszkodva
  • A projektvégrehajtás koordinálásának segítségével az anyagfelhasználás és a hulladéktermelést csökkentése, a termelékenység és a hatékonyság növelése, valamint a munkaerő szervezeti felépítésének és berendezések hasznosításának javítása
  • A gyártási módszerekkel, eljárásokkal és gépekkel kapcsolatos változtatási javaslatok gazdasági megvalósíthatóságának meghatározása
  • Ajánlások készítése a tevékenységek stratégiai összehangolásának biztosítása érdekében
  • A folyamatos fejlesztés és költséghatékonysági intézkedések biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (mérnöki/műszaki diploma előny)
  • Folyékony, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább két év multinacionális környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Tapasztalat Lean/Kaizen eszközök alkalmazásának területén
  • Lean eszközök tanításában szerzett gyakorlat
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Six sigma green / black belt előny

Amit kínálunk:

  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egyéni fejlődési lehetőség
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet, kellemes munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában kérjük, tüntesse fel a megpályázott pozíciót.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol