www.cvonline.hu
Lean specialista
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.03.31.
Jelentkezési határidő: 2014.05.18.
Hirdetés azonosító: 804663
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. pécsi multinacionális megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A vállalati Lean folyamatok kialakítása
  • Lean projektek menedzselése
  • Folyamatok hatékonyságának mérése és pénzügyi előnyeinek kimutatása
  • Kaizen tevékenység támogatása
  • Munkatársak képzése, oktatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Ipari, termelési területen szerzett szakmai tapasztalat Lean bevezetésében / menedzselésében
  • Lean-, 5S-, Six Sigma, Kaizen-alapelvek alapos ismerete
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • Nagyfokú önállóság, rugalmasság, csapatmunkára való alkalmasság
  • Minőségi szabványok ismerete előny

Amit nyújtunk:

  • Áttelepülési támogatást biztosítunk

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.