www.cvonline.hu

LEAN specialista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.10.
Jelentkezési határidő: 2017.11.23.

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

Pozíció leírása / Job description

- Lean szemléletű transzformációs folyamatok önálló vezetése, napi szintű folyamatos támogatása
- KAIZEN problémamegoldó workshopok előkészítése és vezetése és a megvalósítás nyomonkövetése
- Önálló változáskezelési feladatok ellátása a felelősségi körébe tartozó transzformációs területek / projektek tekintetében
- Értékáramok fejlesztésében szakmai irányítás és támogatás
- Folyamatos együttműködés a fókuszált fejlesztés vezetővel és a szakértői csapattal
- Aktív részvétel a belső lean tudásbázis fejlesztésében
- Képzések önálló tartása, képzési anyagok fejlesztése
- A termelési rendszer folyamatainak / szabványainak bevezetés és fejlesztésének támogatása, módszerek alkalmazása
- Képességek építése operatív szinten, továbbá munkatársi lean magatartás minták fejlesztése
- A lean szemlélet vállalaton belüli elterjedésében való aktív részvétel, tájékoztatás nyújtása, belső kommunikáció támogatása
- Vezetők lean szemléletű fejlődésének támogatása

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség
- Lean eszközök és projektmanagement technikák magas szintű ismerete és min 5 év gyártó/termelő cég hasonló pozíciójában megszerzett szakmai tapasztalat
- Angol nyelv ismerete (szóban és írásban)
- Együttműködés a cégcsoporton belüli más gyárak hasonló programjainak résztvevőivel
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatépítő képesség
- Kiváló analitikus képesség és rendszerben való gondolkodás
- Motivált, proaktív jellem
- Nagyon jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
- Kiváló csapatjátékos
- Tanulás és tanítás iránti elhivatottság

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes jövedelem
- Béren kívüli juttatások (cafeteria)
- Egyéni és vállalati prémium és bónuszrendszer
- Fejlődési lehetőség egy vezető multinacionális válalatnál
- Modern munkakörnyezet, támogató vezetéssel és barátságos kollégákkal

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -