Megbízható, biztos hátterű autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat

LEAN SPECIALISTA

(HF 9-6558)

munkakörbe.

Feladat:

  • Vállalati LEAN folyamatok támogatása,
  • Folyamatok fejlesztése, a fejlesztések végigkövetése, mérése,
  • Dokumentációk készítése, eredmények prezentálása,
  • Vállalati LEAN kultúra továbbfejlesztése.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség,
  • Min. 3 év releváns területen szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • LEAN területen szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkakezdés: Akár azonnal,
  • Munkavégzés helye: Budapesttől megközelíthető távolság.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 9-6558” referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése