Megbízható, biztos hátterű autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat

  LEAN SPECIALISTA

 (HF 9-6474)

 munkakörbe.

Feladat

  • Vállalati LEAN folyamatok támogatása,
  • Folyamatok fejlesztése, a fejlesztések végigkövetése, mérése,
  • Dokumentációk készítése, eredmények prezentálása,
  • Vállalati LEAN kultúra továbbfejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség,
  • Min. 3 év releváns területen szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • LEAN területen szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkakezdés: Akár azonnal,
  • Munkavégzés helye: Budapesttől megközelíthető távolság.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 9-6474” referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése