www.cvonline.hu

Lean specialista (Észak-Alföld)

  • A hirdetés 1069 napja lejárt

Észak-alföldi gépgyártással foglalkozó megbízó Partnerünk részére keresünk Lean specialista munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Lean projektek indítása, irányítása, lean folyamatok kialakítása
  • Hatékonyságnövelő és selejtcsökkentő projektek kidolgozása, koordinálása, folyamatos felügyelete
  • Tevékenység- és időelemzések végzése
  • Technológiai folyamatok optimalizálása
  • Projektek, akciók indítása a veszteségek meghatározására, megszüntetésére, megelőzésére
  • Kaizen tevékenység támogatása
  • Szoros együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, középfokú angol nyelvtudás
  • Lean és Kaizen alapelvek ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elkötelezettség a lean iránt
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Eredményorientált személyiség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő