www.cvonline.hu

Lean projektmérnök

  • A hirdetés 760 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Meglévő folyamatok átszervezése, optimalizálása, hatékonyság növelése
  • Projektek koordinálása
  • Lean szemlélettel sztenderd eljárások kidolgozása, bevezetése a különböző gyárakban
  • Eljárások és utasítások kidolgozásában való részvétel
  • Az intézkedések bevezetésében való részvétel és azok felügyelete
  • Rendszeres, heti beszámolók megtartása

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • Minimum 3 év termelő szektorban szerzett folyamatfejlesztői tapasztalat  (autóipar, gépipar vagy elektronikai ipar területén)
  • Lean ismeretek és tapasztalat
  • Aktív folyamafejlesztési jártasság és szakmai ismeretek
  • Projektkoordinációs ismeretek és releváns tapasztalat e téren
  • Angol aktív tárgyalóképes nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Csapatban történő munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje azE-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Makó
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő