www.cvonline.hu

Lean projektmérnök

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 920576
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnerünk számára keresünk Lean projektmérnököt az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Meglévő folyamatok átszervezése, optimalizálása, hatékonyság növelése
  • Projektek koordinálása
  • Lean szemlélettel sztenderd eljárások kidolgozása, bevezetése a különböző gyárakban
  • Eljárások és utasítások kidolgozásában való részvétel
  • Az intézkedések bevezetésében való részvétel és azok felügyelete
  • Rendszeres, heti beszámolók megtartása

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • Minimum 3 év termelő szektorban szerzett folyamatfejlesztői tapasztalat  (autóipar, gépipar vagy elektronikai ipar területén)
  • Lean ismeretek és tapasztalat
  • Aktív folyamafejlesztési jártasság és szakmai ismeretek
  • Projektkoordinációs ismeretek és releváns tapasztalat e téren
  • Angol aktív tárgyalóképes nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Csapatban történő munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Beruházási projektekben szerzett tapasztalat
  • Spanyol nyelvtudás
  • Six Sigma ismeretek, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük Link megjelenítéset követően jelentkezzen honlapunkon keresztül. A jelentkezés feltétele egy aktuális fényképes önéletrajzának feltöltése.

Kategória
Mérnök / Műszaki