www.cvonline.hu

LEAN MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 970114

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

LEAN MÉRNÖK

Feladatok

  • Gyári értékáram térkép készítése és annak karbantartása
  • VSM-ek alapján fejlesztési projektek végrehajtása
  • Termelési folyamatok optimalizálása
  • Gyári mutatószámok számítása és ezek alapján fejlesztési projektek véghezvitele (gépkihasználtság/kapacitás kihasználtság; működési költség/egyenértékes mutató)
  • LEAN/Six Sigma fejlesztési projektek önálló végrehajtása, az eredmények kimutatása és értékelése
  • Veszteségek felmérése és kiküszöbölése
  • Éves folyamatos fejlesztési tervek készítése
  • Gyártósori layout és a dolgozói munkafolyamatok tervezése lean szempontból
  • KAIZEN Workshopok szervezése és moderálása
  • Oktatások megszervezése, megtartása (Lean tudatosság, szimulációs oktatás)
  • Csapat képviselete nemzetközi beszámolókon (riportok készítése, a legjobb gyakorlatok prezentálása)

Elvárások

  • Felsőfokú (főiskolai, vagy egyetemi) végzettség
  • 5 év gyakorlat a Lean rendszer elméleti és gyakorlati alkalmazásában
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete (szóban és írásban)
  • Projektszemlélet
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Önálló-, ill. csapatmunkára való képesség és hajlandóság
  • Határozott fellépés

Előnyt jelent

  • Autóiparban, ill. berendezésgyártásban szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LEAN MÉRNÖK, Fejér megye