www.cvonline.hu

Lean mérnök

  • A hirdetés 360 napja lejárt

Lean mérnök

V01Lean-Vesz

Partnerünk a világ 10 legnagyobb autóipari beszállító cégének egyike. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk LEAN mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • A termelő és kapcsolódó területek hatékonyságának folyamatos javítása, kapacitásnövelési tevékenységek támogatása
  • A termelő egységen belüli folyamatok elemzése és értékelése, gyártás és anyagfolyamatok hatékonyságának növelése
  • Optimalizálási lehetőségek meghatározása
  • Az optimalizálást célzó lépések gazdasági és nem gazdasági jellegű hatásainak elemzése a szakterületekkel
  • Fejlődési folyamatok végigkövetése
  • Mérési terv követése
  • A folyamatleírások ellenőrzése
  • Időmérés REFA-módszer szerint
  • Változtatások létrehozása a rendszerben
  • Ergonómia értékelése a munkahelyen
Tapasztalat:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • 3 év termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • LEAN, REFA módszer ismeretek

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol