www.cvonline.hu

LEAN MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 958881

Link megjelenítéseimages/editor/1374673442.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

LEAN MÉRNÖK

FELADATOK

  • Gyári értékáram térkép készítése és annak karbantartása
  • VSM-ek alapján fejlesztési projektek végrehajtása
  • Termelési folyamatok optimalizálása
  • Gyári mutatószámok számítása és ezek alapján fejlesztési projektek véghezvitele (gépkihasználtság/kapacitás kihasználtság; működési költség/egyenértékes mutató)
  • LEAN/Six Sigma fejlesztési projektek önálló végrehajtása, az eredmények kimutatása és értékelése
  • Veszteségek felmérése és kiküszöbölése
  • Éves folyamatos fejlesztési tervek készítése
  • Gyártósori layout és a dolgozói munkafolyamatok tervezése lean szempontból
  • KAIZEN Workshopok szervezése és moderálása
  • Oktatások megszervezése, megtartása (Lean tudatosság, szimulációs oktatás)
  • Csapat képviselete nemzetközi beszámolókon (riportok készítése, a legjobb gyakorlatok prezentálása)

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú (főiskolai, vagy egyetemi) végzettség
  • 5 év gyakorlat a Lean rendszer elméleti és gyakorlati alkalmazásában
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete (szóban és írásban)
  • Projektszemlélet
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Önálló-, ill. csapatmunkára való képesség és hajlandóság
  • Határozott fellépés

ELŐNYT JELENT

  • Autóiparban, ill. berendezésgyártásban szerzett tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LEAN MÉRNÖK, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Izsó Renáta
E-mail: renata.izso.E-mail cím megjelenítése

Mobil: +36 30 220 8636
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678