www.cvonline.hu

Lean mérnök

  • A hirdetés 919 napja lejárt

Megbízónk világszinten vezető szerepet tölt be a pénzügyi önkiszolgáló megoldások, biztonsági rendszerek, elektronikus szavazórendszerek és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtásában. Gyáli munkavégzéssel keressük új munkatársukat

Lean mérnök

pozícióba. Az ideális jelölt felkészült és motivált mind vállalati, mind vevői szemmel azonosítja a veszteségeket és megoldja azokat a Lean elvei alapján.

Feladatok

  • A vállalati folyamatok fejlődésének biztosítása, a fejlesztések koordinálása,
  • a Lean gondolkodásmód elterjesztése, kiterjesztése az egész operáció, és a kiszolgáló szervezet szintjén,
    • munkatársak oktatása, a Lean,  6σ és 6S eszközök megismertetése és alkalmazásának támogatása,
    • a minőség, a termelékenység, vevői elégedettség, költségmegtakarítás emelésére irányuló projektek, Kaizenek előterjesztése, levezetése, koordinálása,
    • a „Lean Assessment” alapján meghatározott akciók levezénylése, nyomon követése,
    • munkatársak változtatási kezdeményezéseinek kezelésére rendszer kidolgozása, működtetése,
    • ergonómiai fejlesztések kezdeményezése és lebonyolítása,
    • cégcsoporton belül „Legjobb Gyakorlatok“ (Best Practice) kidolgozása, bevezetése és meghonosítása.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (műszaki vagy gazdasági),
  • a Lean gondolkodásmód magas szintű ismerete,
  • hasonló pozícióban szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • projektvezetésben szerzett gyakorlat,
  • folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt),
  • prezentációs technikák magas szintű alkalmazása,
  • precizitás, rugalmasság,
  • jó problémamegoldó képesség.

Előny

  • Ipari termelő vállalatnál szerzett gyakorlat,
  • minőségbiztosítási mérnökként szerzett tapasztalat,
  • 6σ Black Belt,
  • “B” típusú jogosítvány.

Amit megbízónk kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Kiváló munkahelyi infrastruktura,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Gyál

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát küldje az E-mail cím megjelenítése címre bérigény megjelölésével.

Helyek Gyál
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol