www.cvonline.hu

Lean Mérnök

  • A hirdetés 712 napja lejárt

A Diebold Hungary Önkiszolgáló Megoldások Kft.

gyáli munkavégzéssel keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Lean Mérnök

Feladatok:

A vállalati, és „vevői” szemmel azonosított veszteségek kiküszöbölése, redukálása a Lean elvei alapján. A vállalati folyamatok fejlődésének biztosítása, a fejlesztések koordinálása. A Lean gondolkodásmód elterjesztése, kiterjesztése az egész operáció, és a kiszolgáló szervezetei szintjén is.

Ezen belül:

  • munkatársak oktatása, a Lean,  6σ és 6S eszközök megismertetése és alkalmazásának támogatása
  • a minőség, a termelékenység, vevői elégedettség, költségmegtakarítás emelésére irányuló projectek, Kaizenek előterjesztése, levezetése, koordinálása
  • a „Lean Assessment” alapján meghatározott akciók végrehajtása, nyomon követése
  • munkatársak változtatási kezdeményezéseinek kezelésére rendszer kidolgozása, működtetése
  • rrgonómiai fejlesztések kezdeményezése és lebonyolítása
  • cégcsoporton belül Legjobb Gyakorlatok (Best Practice) kidolgozása, bevezetése és megosztása.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség (műszaki v. gazdasági előny)
  • a Lean gondolkodásmód magas szintű ismerete
  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • projektvezetésben szerzett gyakorlat
  • folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • prezentációs technikák magas szintű alkalmazása

Előny:

  • “összeszerelő” vállalatnál szerzett gyakorlat
  • minőségbiztosítási mérnökként szerzett gyakorlat
  • 6σ Black Belt
  • “B” típusú jogosítvány

Egyéb készségek:

  • precizitás
  • rugalmasság
  • jó problémamegoldó képesség
  • dinamizmus
  • emberekkel való bánni tudás
  • a változó gazdasági helyzetnek megfelelő alkalmazkodó készség

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Gyál
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő