www.cvonline.hu

LEAN mérnök

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 868266

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

LEAN mérnök

-folyamatfejlesztési szakértő-

Feladatok:

  • Folyamatfejlesztési lehetőségek növelése
  • Gyártósori költséghatékonyság lehetőségeinek feltárása, hatékonyságnövelő módosítások végrehajtása a LEAN elvek szerint
  • Anyagfelhasználás optimalizálására, selejt mennyiségének csökkentésére, munkaszervezés hatékonyságának növelésére, termelékenység fokozására irányuló projektek koordinálása
  • Javaslatok készítése, javasolt változtatások gazdaságossági vizsgálatának elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki vagy műszaki végzettség
  • Legalább 2 év  multinacionális vállalati környezetben szerzett tapasztalat hasonló munkakörben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Projektek, különös tekintettel LEAN projektek menedzselésében szerzett tapasztalat
  • Six Sigma zöld/fekete öv előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre!