www.cvonline.hu

Lean mérnök

  • A hirdetés 822 napja lejárt

LEAN mérnök

Feladatai:
LEAN rendszer felépítése
LEAN projektek indítása, véghezvitele
Projekt tervek indítása, kidolgozása, jelentések készítése
LEAN területet érintő kérdésekben együttműködés a társterületekkel és az Industrial
      Engineering osztállyal
KPI adatok elemzése, javító intézkedésekre projektek indítása, koordinálása
Vizual Management fejlesztése az üzem területén
TPM integrálása a napi gyakorlatba

Követelméyek:
Felsőfokú gépészmérnöki diploma
LEAN módszerek ismerete
AutoCAD és/vagy egyéb CAD rendszerek ismerete
Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előnyt jelent:
Termelésben vagy gyártásban szerzett tapasztalat
KAIZEN gyakorlat
Autóipari gyakorlat

Munkavégzés helye:
Szeged

Kész együtt vezetni a Continental-lal? Tegye meg az első lépést és töltse ki az online jelentkezési lapunkat a www.continental-karrier.hu oldalon, vagy küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre.

Kontakt személy: Dr. Csáki Katalin, HR Manager

www.continental-karrier.hu I www.facebook.com/ContinentalCareer I www.continental-people.com

Helyek Csongrád
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő