www.cvonline.hu

LEAN mérnök

Régió: Jász-Nagykun-Szolnok

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.10.15.
Hirdetés azonosító: 807555

LEAN mérnök

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat LEAN mérnök
pozícióba, SZOLNOKI munkavégzéssel.

Az új munkatárs feladata lesz a termelési folyamatokban a LEAN szemlélet erősítése és implementációja, projektek összefogása.

Feladatok:

– Folyamatoptimalizáció a termelésben LEAN alapelvek szerint
– Berendezési- és infrastrukturális változások koordinációja és dokumentálása
– Szükség szerint részvétel a gyártmányokra vonatkozó minőségi előírások egyeztetésében és kidolgozásában
– Új vevői követelmények bevezetése és alkalmazásának koordinációja a termelésben
– A dolgozókra vonatkozó munkautasítás-módosítások meghatározása, ellenőrzése, képzési szükségletek meghatározása
– Eredmények nyomonkövetése

Elvárások:

– Felsőfokú mászaki végzettség
– Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat lean koordinátor és/vagy folyamatmérnök pozícióban - autóipari tapasztalat előnyt jelent
– Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás szóban és irásban
– Kiváló Microsoft Office ismeretek
– AutoDesk (AutoCAD, Inventor, PDS) szoftverek ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és juttatások
- Stabil vállalati háttér, hosszú távra szóló lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőségek

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a