www.cvonline.hu

LEAN MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 770231

Link megjelenítéseimages/editor/1344001769.jpg" border="0" width="300" />

Budapesti gépipari vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LEAN MÉRNÖK

FELADATOK

  • A szereldei részlegen a szereldei folyamatok standardizálása
  • Aktív részvétel a LEAN alapelvek bevezetésébe
  • A szereldei soron dolgozók számára az oktatások megtartása
  • A szükséges változtatások végrehajtása
  • A fejlesztési eredményekről kimutatások készítése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen és munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Lean bevezetésben szerzett tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kiváló munkakörnyezet

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LEAN MÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése