www.cvonline.hu

LEAN MÉRNÖK

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Magyarország legnagyobb, 20 éves múlttal rendelkező mezőgazdasági gépgyártó vállalata Törökszentmiklóson

LEAN MÉRNÖK

munkatársat keres.

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki és / vagy gazdasági végzettség;
  • folyamatorientált és rendszerszintű gondolkodásmód;
  • nyitottság az új ötletekre, elvárásokra és azok kezdeményezésére;
  • folyamatfejlesztési projektek vezetésében szerzett tapasztalat;
  • jó kommunikációs készség;
  • tárgyalási szintű angol és / vagy német nyelvtudás;
  • jó számítógépes felhasználói ismeret

Az Ön feladatainak részét képezik:

  • a LEAN szemlélet és tudatosság fejlesztése, gyakorlati alkalmazása;
  • meglévő módszerek támogatása és folyamatos fejlesztése;
  • új módszerek kidolgozása és a bevezetés támogatása;
  • LEAN auditok lebonyolítása;
  • nemzetközi CLAAS LEAN workshopokon részvétel , tudásbázis átvitel;
  • workshopok szervezése, moderálása.

Előnyt jelent:

  • minőségmenedzsment területén szerzett tapasztalat;
  • folyamatmenedzsment területén szerzett tapasztalat;
  • projektmenedzsment ismerete;
  • minőségirányítási rendszerek ismerete;
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete.

Amit kínálunk Önnek:

  • integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete;
  • termelő gyárnál szerzett tapasztalat;
  • LEAN alapismeretek;
  • 6 Sigma jártasság

A német családi tulajdonban lévő CLAAS Csoport a világ vezető mezőgazdasági gépgyártó vállalatainak egyike, mely több mint 100 éve foglalkozik mezőgazdasági technológiák fejlesztésével és magas színvonalú gépgyártással.

Közel 700 főnek nyújtunk stabil, megbízható, családias hangulatú munkahelyet.

Fontos számunkra a

  • Tradíció,
  • Minőség,
  • Megbízhatóság,
  • Perspektíva.

Hiszünk az

  • Innovációban,
  • Kutatás-fejlesztésben,
  • Nemzetközi felelősségben,
  • Hatékonyságban,
  • Megújulási képességben.

CLAAS Hungária Kft.
5200 Törökszentmiklós,
Kombájn u. 1.
Telefon: +36 30 688 2975

Link megjelenítése
Instagram:@claas-careers

Helyek Törökszentmiklós
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német