www.cvonline.hu

Lean mérnök

  • A hirdetés 211 napja lejárt

Az Adecco, a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, biztos hátterű nemzetközi gyártó megbízója részére keres munkatársat bővülés miatt az alábbi pozícióba:

Lean Mérnök

Feladatok:

·         A vállalati Lean stratégia fejlesztése, működtetése, ellenőrzése a hatékonyság növelése érdekében

·         A költségcsökkentési lehetőségek felismerése, megvalósítása

·         Munkavállalók képzése, éves akciótervek elkészítése

·         Selejtmentes gyártás biztosítása, magasabb minőségre való törekvés

·         Hatékonyságot gátló tényezők megszüntetése

·         Szoros együttműködés a társosztályokkal, információ továbbítása

Elvárások:

·         Felsőfokú műszaki végzettség

·         Minimum 2 év, hasonló munkakörben, gyártó környezetben szerzett tapasztalat

·         Lean eszközök és módszerek (5S, kaizen, 6Sigma, stb.) ismerete

·         Magabiztos, aktív angol nyelvtudás

·         Minőségorientált gondolkodásmód

Amit ajánlunk:

·         Dinamikus munkakörnyezet, szakértői csapat

·         Versenyképes fizetés, cafeteria, bónusz, letelepedési támogatás

·         Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek, tréningek

·         Karrierépítési lehetőségek

Munkavégzés helye:

·         Jász-Nagykun-Szolnok megye