www.cvonline.hu

LEAN MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1048494

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LEAN MÉRNÖK

Feladatok

  • Szerelési folyamatok standardizálása
  • SMED bevezetése
  • Szerelési folyamatok fejlesztése
  • Dolgozók oktatása LEAN alapelvekre

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • LEAN területen szerzett több éves tapasztalat
  • Multinacionális termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Önálló-, ill. csapatmunkára való képesség és hajlandóság
  • Határozott fellépés

Előnyt jelent

  • Autóiparban, ill. berendezésgyártásban szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LEAN MÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)