www.cvonline.hu

Lean mérnök - Veszprém (Referenciaszám: RE-1780)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.14.
Jelentkezési határidő: 2017.03.23.
Hirdetés azonosító: 1088686

Feladatok:

  • Gyártási célok meghatározása, időfelmérés REFA elvek alapján
  • Céloktól való eltérések gyökérokainak felkutatása, vizualizálása, nyomon követése
  • (5W) fejlesztési workshopok vezetése a kaizen elvek alapján
  • Gyártósori gépelrendezés, ideális anyagáramlás kialakítása lean szemlélettel, ergonómiai elvek figyelembevételével
  • 5S alapjainak oktatása, bevezetése, auditálási rendszer fejlesztése, rendszeres auditokon való részvétel, nyomon követés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Lean ismeretek
  • Csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1780-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő