www.cvonline.hu

Lean mérnök (Vas)

  • A hirdetés 651 napja lejárt

Vas megyei, multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Lean mérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Termelési folyamatok hatékonyságának növelése
  • A termelési folyamatok ergonómiai fejlesztésében való közreműködés
  • Problémák elemzése az adott termékhez, technológiához kapcsolódóan
  • Megoldási javaslatok tétele, intézkedések kidolgozása az elemzések alapján
  • Workshopok előkészítése, levezetése
  • A bevezetett intézkedések és folyamatok javulásának nyomon követése, mérése, értékelése és prezentálása
  • A költségcsökkentési lehetőségek felismerése, meghatározása, a fejlődés vezetése
  • Szoros kapcsolattartás a társterületekkel a lean elvű működés sikere érdekében

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3-5 éves gyártó vállalatnál eltöltött tapasztalat
  • Magabiztos, minimum középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Six Sigma ismeretek, Green Belt képesítés előny
  • Felhasználói szintű MS Office és SAP ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Folyamatokban való gondolkodás képessége

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő