www.cvonline.hu

Lean mérnök (Referenciaszám: HM-1198)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.08.20.
Hirdetés azonosító: 932038

Feladatok:

  • Termelési folyamatok fejlesztése, optimalizálása
  • Veszteségek felmérése és kiküszöbölése
  • Éves folyamatos fejlesztési tervek készítése
  • Fejlesztési projektek koordinálása
  • Gépképességi vizsgálatok elvégzése
  • Gyártósori layout és dolgozói munkafolyamatok tervezése
  • Workshopok szervezése és moderálása (pl. szabványosított munkafolyamatok bevezetése, gyártósori anyagellátás, gyors átállás, stb.)
  • Oktatások megszervezése, megtartása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma)
  • Lean rendszer elméletben és gyakorlatban való alkalmazásában releváns tapasztalat
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett gyakorlat előny
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Önálló-, illetve csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1198-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő