www.cvonline.hu

Lean mérnök - INTS/9/36

  • A hirdetés 346 napja lejárt

Nyíregyházi fémipari multinacionális partnercégünk számára keresünk angolul jól kommunikáló, tapasztalattal rendelkező kollegát

Lean mérnök - INTS/9/36

 pozícióba

Feladatok:

  • Gyártás optimalizálása a költséghatékonysági mutatókat figyelembe véve
  • A termelési folyamatok, gépek, berendezések fejlesztése a LEAN alapelvek alkalmazásával
  • Dolgozók oktatása, tréningek szervezése, LEAN szemlélet kialakítása
  • A szervezet indirekt területeinek támogatása eredményes és hatékony folyamatok kialakításában, bevezetésében és fenntartásában

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat folyamat-/ termelésszervezés területen
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Lean filozófia, módszerek, eszközök alkalmazásszintű ismerete
  • MS office ismeretek
  • Analitikus és innovatív gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Megbízható multinacionális cég
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés
Helyek Nyíregyháza
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol