Ugrás a tartalomra
LEAN MÉRNÖK (HF 12-7985)
pozícióba.

Megbízható, nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

LEAN MÉRNÖK

(HF 12-7985)

pozícióba.

Feladatok

  • A termelési folyamatok elemzése és értékelése,
  • Termelési folyamatok fejlesztése, a fejlesztések végigkövetése, mérése,
  • A fejlesztések bevezetésének koordinálása,
  • A vállalaton belül működő fejlesztési ötletek megvalósulásának támogatása,
  • A dolgozók fejlesztése, képzése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök),
  • Termelésben / LEAN területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Az autóipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Észak-Dunántúl / Nyugat-Dunántúl,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-7985"-ös referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Győr-Moson-Sopron
Zala
Vas
Komárom-Esztergom
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása