www.cvonline.hu

LEAN MÉRNÖK (Black Belt)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 970115

Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Six Sigma technikákat alkalmazva koordinálja, felügyeli, javítja és ellenőrzi a projektfolyamatokat
  • Projekt csapattagjainak és kulcsembereinek kiválasztása és oktatása Six Sigma alapján
  • Azonosítja az új fejlesztési lehetőségeket
  • Folyamatterveket készít projektekhez, melyekhez határidőket rendel
  • Layout tervezés és fejlesztés
  • Legalább havi rendszerességgel különböző kimutatások és riportok készítése a projekt mérőszámokról
  • Részvétel a mérnökség napi feladataiban

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Folyékony angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szint, CAD előny
  • Kiváló kommunikációs képesség, prezentációs készség, proaktív személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Győr-Veszprém térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LEAN MÉRNÖK (Black Belt), Győr-Veszprém térsége