www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 915534
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Multinacionális autóipari megbízónk Continuous Improvement (CI) csapatába, keresünk munkatársat az alábbi pozícóba:

SENIOR LEAN MÉRNÖK

Feladatok:
  • A meglévő jövő állapot értékáram térkép és fejlesztési terv alapján a vállalati Lean folyamatok támogatása
  • Kaizen workshopok moderálása: Anyagáramlás, TPM, gyors szerszámváltás, cella kialakítás - és
  • szabványosított munkaterületeken
  • A folyamatok javulásának mérése, kiértékelése és prezentálása
  • A vállalati Lean kultúra továbbfejlesztése

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Legalább 3 éves multinacionális autóipari környezetben Lean tevékenységben szerzett tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret,
  • Lean  eszközök  gyakorlati  ismerete  (5S,  Kaizen,  Kanban  és  húzórendszer,  QCO,  Poka-yoke,  értékáram
  • elemzés),
  • Projektmenedzsment ismeretek,
  • Jó elemző- és problémamegoldó képesség, kiváló stressztűrés és kezelés,
  • AUTOCAD aktív tudás (Gyári layout tervezéshez)

A juttatási csomag:
  • Szakmai tudással, és teljesítménnyel arányos bérezés,
  • 13. havi fizetés,
  • Bónusz rendszer
  • Bejárási vagy albérleti támogatás lakóhelytől függően
  • Melegétkezési támogatás
  • Ingyenes nyelvtanulási és sportolási tevékenység

A munkavégzés helye: Esztergom

Tech People LÁBLÉC