www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1080476
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
LEAN MÉRNÖK (AB-H)

Feladatok:
  • Vállalati stratégiai projektek, koncepciók kidolgozása, megvalósítása;
  • Standardok felülvizsgálata, módosítása, létrehozása;
  • Meglévő gyártási folyamat javítása (ergonómiai, mennyiségi, minőségi szempontból);
  • Új termelési folyamat megismerése, a munkahely felülvizsgálata, javító intézkedés javaslása;
  • Magas termelékenység megvalósítása, selejtek folyamatos csökkentése;
  • Gyártási dokumentumok ellenőrzése, javítása, racionalizálása;
  • Gyártási veszteségek feltárása, analízise, javító intézkedések bevezetése;
  • A minőségi, munkavégzési előírások ellenőrzése és betartatása;
  • A biztonságtechnikai előírások ellenőrzése és betartatása;
  • Kapcsolattartás külföldi kollégákkal;
  • Javaslattétel új dokumentáció bevezetésére.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség;
  • LEAN ismeretek;
  • Angol/német nyelv ismerete;
  • Döntésképesség, önálló munkavégzés.

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Veszprém