www.cvonline.hu

LEAN MÉRNÖK (6334)

  • A hirdetés 797 napja lejárt

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki végzettség
•Tárgyalóképes német nyelvtudás
•Lean, 5S, Kaizen alapelvek alapos ismerete
•Minimum 3 éves ipari, termelési területén szerzett szakmai tapasztalat
•Nagyfokú önállóság
•Jó kommunikációs képesség
•Rugalmasság, csapatmunkára való alkalmasság

Feladatok:
•A vállalati Lean folyamatok támogatása
•Lean projektek menedzselése
•Folyamatok hatékonyságának mérése és pénzügyi előnyeinek kimutatása
•Kaizen tevékenység támogatása

Juttatások:
•Versenyképes fizetés
•Továbbképzések

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Dunakiliti

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.