www.cvonline.hu
Lean menedzser
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.05.17.
Jelentkezési határidő: 2016.05.24.
Hirdetés azonosító: 1038706
lejárt

(Baranya)

Pozícióleírás
Nemzetközi gyártópartnerünk számáéra keresünk az üzleti területeken átívelő Lean átalakulás támogatására munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:
- Megbízónknál egy karcsúbb felépítési és működési struktúra kialakítási projketjének vezetése
- meglévő folyamatok elemzése, lehetőségek azonosítása, optimalizálási megoldások megfogalmazása és azok végrehajtásának biztosítása
- javítást célzó workshopok koncepciójának megvalósítása, workshop – és projekt team-ek irányítása
- egy karcsú felépítési és működési struktúra alapelvének alkalmazása és közvetítése, a Lean menedzsment módszerét igény szerint használni tudja (pl.: értékáram elemzés és tervezés, szisztematikus problémamegoldás, 5S, szabványosítás és KVP, shopfloormanagement)
- előremozdítani egy helyi javítást célzó felépítést szorosan együttműködve a központi minőség-és folyamatmenedzsmenttel és a helyi ügyvezetéssel
- a helyi javítást célzó struktúra szakmai vezetése és továbbfejlesztése
- a projekt – és Lean menedzsment módszer továbbfejlesztésében való közreműködés, a telephely munkatársainak képzése

Követelmények
Elvárások:
- befejezett gazdasági vagy műszaki tanulmányok,
- 5 éves vezetői/Lean vezetői tapasztalat gyártás, termelés területén
- Lean gyártás, termelés/Lean menedzsment képesítés
- projektmenedzser képesítés előny (pl.: PMP, IPMA-Level C)
- tapasztalat projektek és workshopok vezetésében
- Lean menedzsment módszer sikeres alkalmazása
- tárgyalóképes magyar és német nyelvtudás szóban és írásban
- angol nyelvtudás előny

Nagy volumenű, a szervezet teljes életét és átalakítását célzó projektek vezetésének a lehetősége.
Versenyképes kompenzációs csomag.