www.cvonline.hu

LEAN manager

  • A hirdetés 534 napja lejárt

Autóipari megbízónk részére keresünk

munkatársat

Feladatok:

  • LEAN rendszerek bevezetése, standardizálásának elősegítése
  • Hosszú távon egy LEAN csapat felépítése
  • A fejlesztések bevezetésének koordinálása, a bevezetett intézkedések és folyamatok nyomon követése, értékelése
  • A gyártási folyamat hatékonyságának növelése.
  •  Költségcsökkentési lehetőségek felmérése
  • LEAN KPI-ok kialakítása, nyomon követése
  • Oktatások, tréningek, workshopok tartása a menedzsment részére

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • autóiparban, termelési területen szerzett több éves tapasztalat
  • gyakorlati tapasztalat a LEAN elvek és módszerek terén
  • legalább társalgási szintű német nyelvtudás VAGY tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • jó kapcsolatteremtő képesség, proaktivitás
  • precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs- és együttműködési készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • stressztűrőképesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Juttatások:

  • kiemelkedő  bér
  • cégautó
  • egyéb juttatások
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol