www.cvonline.hu

Lean Koordinátor

  • A hirdetés 1149 napja lejárt

 A Flabeg Kft. - csapatának bővítése céljából –

munkakörbe keres új kollégát.

 Piacvezető autóipari gyártó cég keresi azon új munkatársait, akik szeretnék rátermettségüket bizonyítani egy nemzetközi vállalt mátészalkai telephelyén, az alábbi pozícióban.

A Lean Koordinátor feladatai a következők:

  • A veszteségek minimalizálását elősegítő intézkedések koordinálása
  • Lean tevékenységek és lean szakemberek koordinálása
  • Folyamat-optimalizálásban a vezetők és a dolgozók támogatása
  • Lean szabványok használata
  • A lean eszközök és módszerek használatának ellenőrzése a fejlődés érdekében
  • A teljesítménymutatók mérése, vizsgálata

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Legalább középiskolai végzettség
  • Újszerű gondolkodás alapos elsajátítása
  • Csapatmunkában szerzett tapasztalat, csapatvezetés

Előny:

  • AutoCAD ismeret
  • TPS vagy más termelési rendszer ismerete
  • Proaktív hozzáállás, struktúrált munkavégzés

Munkavégzés helye: Flabeg Kft. 4700 Mátészalka, Ipari út 28

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát - fizetési igényének megjelölésével az alábbi címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő