www.cvonline.hu

Lean koordinátor (Veszprém)

  • A hirdetés 1137 napja lejárt

Veszprém megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk munkatársat Lean Koordinátor pozícióba a következő feltételekkel:

Feladatok:

  • A vállalat stratégiájával összhangban lévő termelési folyamatok szabványosításában való aktív részvétel
  • A termelési projektek eredményeinek összefoglalása és prezentálása
  • A termelési folyamatok fejlesztésének nyomon követése, mérése, értékelése, prezentálása és szakmai iránymutatás a folyamatos fejlesztések folyamán
  • Szoros együttműködés a termeléssel, a termelésvezető támogatása, munkautasítások készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi csoportokkal
  • Aktív részvétel auditok lebonyolításában
  • A vállalat termelési rendszerével (lean) kapcsolatos oktatások tervezése és lebonyolítása, workshopok moderálása és azok eredményeinek prezentálása (Kaizen, 5S, SMED, Kanban, Just-In-Time, One-Piece-Flow, stb.)

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelésben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • 2D és 3D tervezőprogramok ismerete
  • ISO 9100 ismerete
  • Lean gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és a bérigény feltüntetésével.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő