www.cvonline.hu

Lean koordinátor Ref.:503

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.07.21.
Jelentkezési határidő: 2014.03.14.
Hirdetés azonosító: 628196
lejárt

munkatársat keresünk amerikai tulajdonú multinacionális Partnercégünk részére. Megbízónk világszínvonalú gépalkatrészeket gyárt mezőgazdasági megrendelőinek.

A munkakör alapvető célja:

A Lean gyártási módszer bevezetése, elfogadtatása fejlesztése és felülvizsgálata.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Lean stratégia bevezetése, a vállalati célokra való adaptálása
  • A munkatársak fejlesztése, Lean gondolkodás, tudatosság kialakítása
  • Költségcsökkentési módszerek bevezetése
  • Hatékonysági mutatók fejlesztése
  • Gyártás optimalizálása a Lean alapelvek szerint
  • Folyamatok és tevékenységek standardizálása
  • Értéklánc elemzés, anyagáramlási modell fejlesztése

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Termelési területen szerzett több éves Lean, 5S, Kaizen tapasztalat
  • Lean irányelvek és módszerek alapos ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Operatív Lean tevékenység megvalósítására való alkalmasság

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Multinacionális környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu